HELDRON OÜ soovitab!

* TRABIFLEX OÜ - hüdraulika ja kinnitusvahendid
www.trabiflex.ee

* Maja ja Maa ekspert OÜ - remont- ja ehitustööd vundamendist võtmeni!

www.majamaa.ee

 

Maksekeskuse makseviiside hulka lisandub Slice

01.11.2019
Maksekeskuse makseviiside hulka lisandub Slice

Hea klient,
 
Meil on hea meel teatada, et koostöös makskeskusega  saab alates 31. oktoobrist makseviisina kasutada uut makseviisi Slice.

Inbanki pakutav makseviis võimaldab Teil tasuda 75 kuni 800 euroste ostude eest kolmes võrdses osas intressivabalt. Uus makseviis aitab suurendada ostude hulka, võimaldades suuremate summade eest tasuda osadena.

Klient esitab vaid oma kontaktandmed ning tuvastab end elektrooniliselt. Tänu läbimõeldud kasutajakogemusele ei taju klient kaupmehe keskkonnast kaugele jäämist. Slice’iga tasumine on sama kiire kui teiste populaarsete makseviiside kasutamine.Slice’i kohta saad täpsemalt lugeda siit  ja siit!

  •  Ostja valib poes kauba, lisab selle ostukorvi ning valib maksemeetodiks SlicePay.
  •  Ostja täidab järelmaksu taotluse ning annab loa tema andmete edastamiseks SlicePay partneriteks olevatele järelmaksu pakkujatele vastavalt Ostja poolt valitud regioonile.
  • Järelmaksu pakkujad saadavad vastused üldjuhul mõne minuti jooksul ning Ostja saab valida pakkumiste hulgast omale sobivaima, tutvudes lepingu tingimustega ning lähtudes temale olulistest parameetritest.
  • Riigiti võib lepingu sõlmimise protsess erineda. Riikides, kus toimib digiallkirja kasutamine, on Ostjal võimalus leping digitaalselt allkirjastada. Riikides, kus digiallkirjastamise võimalus puudub, kinnitab Ostja lepingu tingimustega nõustumist ning esitab tahteavalduse lepingu sõlmimiseks teostades oma isiklikult pangakontolt ülekande SlicePay pangakontole. Lisaks laeb Ostja üles oma isikut tõendava dokumendi koopia.
  • Kui Ostja isikusamasus on tuvastatud ja leping on sõlmitud, saadab SlicePay lepingud osapooltele laiali ning Kaupmees saab Ostjale kauba väljastada.

 

Turvalisi oste soovides!

HELDRON OÜ
www.heldron.com

 NB! HULGI OSTJATELE JA EDASIMÜÜJATELE HINNAD KOKKULEPPEL,KÜSI PAKKUMIST!

Lisainfo info@heldron.com või +372 5681 9981